O nás

  • Proč to celé děláme?

Reality jsou náš svět!

Ve světě realit jsme jako ryba ve vodě. Chceme práci makléře pozvednout na úroveň západních zemí a s klienty si budujeme dlouhodobé vztahy. Stojíme při nich v důležitých životních chvílích, k nimž obchod s nemovitostmi patří.

Naším cílem je být s Vámi už od prvního studentského pronájmu. Chceme Vám předávat klíče od prvního vlastního domu či bytu a zažít otevření sídla Vaší firmy. Budeme tu, když se pronajme Váš byt po rodičích a třeba jednou budeme hledat znovu studentský byt pro Vaše děti.

Vlastní Makléř je kontakt, který je skutečně osobní.


fotka

  • Ing. Jan Veselý

Stavebnictví a nemovitostem se věnuji více než patnáct let. Pomáhal jsem uskutečnit realitní obchody nejrůznějšího typu. Od developerských projektů přes industriální parky až k jednotlivým bytům. Poznal jsem, že kvalifikovaný odhad realitního potenciálu je absolutním základem úspěšného prodeje. Tím však celý proces teprve začíná.

Klienti se na mě opakovaně obrací především díky tomu, že držím slovo. Cení si solidního jednání a zodpovědného přístupu. Pomohu Vám s prodejem rozsáhlejších realitních celků i s vyhledáním vhodné investiční příležitosti v nemovitostech. Svými službami a poradenstvím pomáhám zejména investorům, developerům a vlastníkům nemovitostí.

 +420 604 917 841

vesely@vlastnimakler.cz


fotka

  • Ing. Martin Zamazal

Nemovitosti jsou zajímavý obor, který mě provází celým profesním životem. Začalo to střední a následně vysokou školou se zaměřením na stavebnictví. Nyní, po více než deseti letech praxe v oblasti realit, developmentu, správy a servisu nemovitostí, jsem schopen nemovitost prověřit a rychle odhalit její silné i slabé stránky pro prodej i při jejím nákupu. Nečekejte ode mě útok na Vaše city, ale zejména jasná a přesná fakta.

Vlastní Makléř mě nadchnul po zklamání z českého realitního trhu, kde seriozní makléři jsou výjimkou. Mě inspiruje způsob práce běžný v západních zemích, kde makléř je dlouhodobým partnerem a poradcem pro veškeré záležitosti kolem realit.

Provedu Vás nákupem i prodejem nemovitosti a zastoupím Vás, i když mě pověříte kompletním zpracováním případu bez Vaší účasti.

 +420 606 712 299

zamazal@vlastnimakler.cz


fotka

  • Ing. Jakub Schneider

Jako stavař mám k realitám blízko. Zkušenosti jsem začal nabírat jako stavbyvedoucí, pak přibyly komplexnější znalosti v investování do realit a obchodu.

Rád přemýšlím, jak využít potenciál nemovitostí a vhodně je prezentovat k prodeji či nájmu. V prodeji nestačí pověsit nemovitost na inzertní server. Je třeba s ní individuálně pracovat a kombinovat osvědčené metody s novými nápady. Neexistuje unifikovaný návod, jak prodat. A to mě baví.

Projektem Vlastní Makléř si plním sen o tom, že je možné pozvednout úroveň obchodu s realitami a věnuji se tomu, co mám rád. Lidem, realitám a obchodu.

 +420 602 183 081

schneider@vlastnimakler.cz


fotka

  • Ing. Pavel Vrbka

Úspěšná práce s realitami se dnes odehrává z velké části ve virtuálním prostoru. Mou rolí je pomoci Vlastnímu Makléři svými zkušenosti s online marketingem.

Pro Vlastního Makléře jsem se nadchnul především proto, že zde vidím osobní nasazení a možnosti, jak zákazníkovi přinést vyšší hodnotu služby za stejnou cenu. U zásadního životního kroku, jakým je výběr nového domova nebo prodej nemovitosti, jde o velkou výzvu.

A řekněte sami, co je lepší než dělat práci, která Vás baví, a přitom je vidět její užitečnost?

 +420 724 596 461

vrbka@vlastnimakler.cz


Pište, volejte, ptejte se ...

Sjednejte si užitečnou schůzku. Nezávazně.

Mám zájem o schůzku zdarma

Přesvědčte se, jaké to je, když makléři makají...